Спеціальні потреби

Трамп запропонував посаду радника з національної безпеки Майклу Флінну


Майкл Флінн

Відставний генерал-лейтенант армії США Флінн раніше очолював Розвідувальне управління Міністерства оборони

Новообраний президент США Дональд Трамп запропонував генерал-лейтенанту у відставці Майклу Флінну посаду радника з національної безпеки.

Про це повідомив один з чільних чиновників з оточення Трампа.

Відповідаючи на запитання про передбачувану реакцію Флінна, близьке до справи джерело заявило: «Коли президент Сполучених Штатів просить вас служити, може бути тільки одна відповідь».

Флінн, який у минулому був директором Розвідувального управління Міністерства оборони, в ході передвиборної кампанії консультував Трампа консультації з питань національної безпеки і не раз виголошував вступні промови на його передвиборних заходах.

В останніх публічних заявах, в тому числі в емоційній промові на Національному з'їзді Республіканської партії, Флінн висловлював сказав, що загроза з боку «Ісламської держави» вимагає більш рішучої реакції з боку збройних сил США, а також що Вашингтону слід тісніше співпрацювати з Москвою.

Тепле ставлення Флінна до Росії турбує деяких експертів з нацбезпеки.

У минулому році Флінн побував в Москві, де разом з російським президентом Володимиром Путіним та іншими чиновниками був присутній на святі телеканалу RT. Навіть сидів за одним столом з Путіним.

Пізніше Флінн пояснив, що йому заплатили за участь в цьому заході, проте спростував припущення про те, що він допомагає російській пропаганді. Він заявив, що використав поїздку, щоб тиснути на Путіна, аби той поводився відповідальніше у міжнародних справах.

Дивіться також: Політичні баталії у Конгресі між республіканцями та деморатами після президентських виборів

XS
SM
MD
LG