Спеціальні потреби

Скандал у збройних силах США: мертвим знайшли вже третього за місяць військовослужбовця з бази Форт Худ


На початку місяця було знайдено рештки Ванесси Гіллен, яка проходила службу на базі

Представники Сухопутних військ США у вівторок повідомили, що було знайдено тіло військового з бази Форт Худ у штаті Техас. Це вже третій випадок загибелі службовців з бази за місяць. Тіло рядового Мехора Морти знайшли поближу озера неподалік бази. Місцеві правоохоронці проводять розслідування.

Раніше поблизу бази знайшли тіло військового Грегорі Моралеса. Ведеться розслідування.

На початку липня значну увагу привернула смерть військової Ванесси Гіллен. Повідомляється, що жінку вбив та розчленував інший військовий. Рештки тіла жінки знайшли на відстані близько 40 кілометрів від бази. Керівництво Сухопутних військ США повідомило у липні про початок "незалежного та грунтовного" перегляду клімату та культури командування на базі.

Після смерті жінки лунали заклики до Сухопутних військ змінити підходи до сексуального насильства та домагань у лавах. За повідомленнями ЗМІ, жінка планувала подати офіційну скаргу щодо сексуальних домагань перед тим, як загинула.

Керівництво бази висловило жаль з приводу загибелі Гіллен.

Тоді ж сенатор-демократ Дік Дурбін закликав до негайного перегляду "ставлення до жінок та представників меншин" у Збройних силах США.

На тлі повідомлень про загибель солдатів, як служили у Форт Худ, лунають заклики провести розслідування та навіть закрити базу.

"Форт Худ необхідно закрити", - твітує активіст Антоніо Ареллано Санчез.

"Жахливо! Президент та віце-президент США мають якомога швидше із цим розібратись. Жоден солдат не повинен перебувати у небезпеці на американській військовій базі", - твітує інша коментаторка.

"Форт Худ - небезпечне місце", - пише оглядач Джошуа Холланд.

Дивіться також: Астронавти NASA вийшли у відкритий космос для проведення робіт по модернізації МКС

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG