Спеціальні потреби

У виборчих списках на попередніх виборах у Нью-Гемпширі – 44 кандидати


Чергові попередні вибори президентської гонки у США відбудуться у північно-східному штаті Нью-Гемпшир. Поряд з головними шістьма кандидатами у виборчих списках – ще тридцять вісім незалежних кандидатів.

Такої кампанії виборці не бачили вже давно. Незалежний кандидат на президентську посаду Вермін Супрім досить неординарний у своїх підходах.

«Я тиран, якому ви можете довіряти, і ви повинні дозволити мені управляти вашим життям», - звернувся він до виборців.

Супрім офіційно зареєстрований кандидат, з офіційною політичною платформою. Вермін Супрім - це приклад демократії в дії. В Нью Гемширі надзвичайно легко попасти у виборчий список на посаду президента країни. Вам потрібно лише тисяча доларів, а перелік необхідних документів мінімальний. Тому на цих попередніх виборах у виборчому списку штату - сорок чотири кандидати. Більшість з них мешканцям штату невідома.

Організатори передвиборчої вечірки Боба Ґріна постарались на славу: музика, безкоштовна їжа. Навіть журналісти прийшли на зустріч з кандидатом. Не вистачало лише самих виборців. Втім, родина та сусіди кандидата Боба Ґріна таки не підвели, а він вдячний і за це. Платформа Ґріна зводиться до однієї вимоги – замінити уран на торій при виготовленні ядерного пального.

«Якщо кожного дня протягом п’ятдесяти років ми виготовлятимемо по одному реактору, ми зможемо позбутися всіх теплових станцій у світі, і це зупинить глобальне потепління», - стверджує Ґрін.

Кандидат Фред Карґер, відкритий гомосексуаліст, провів зустріч з виборцями у гей-клубі. Втім риторика у Карґера досить традиційна.

Виборцю Філіпу Майо подобається позиція кандидата, втім до кінця він не переконаний:

«Я хочу бути впевненим, що він може конкурувати з такими опонентами, як Міт Ромні, у яких є купа грошей. Але я думаю, це дуже добре, що є альтернатива».

Схоже, однак, що ці кандидати не мають ніяких ілюзій щодо боротьби з головними опонентами. Вони лише раді пролити світло на проблеми, які непокоять особисто їх.

XS
SM
MD
LG