Спеціальні потреби

Джонсон закликав країни G7 забезпечити світ вакцинами до кінця 2022


Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон закликав лідерів розвинених країн "Групи семи" (G7) "відповісти на найбільший виклик післявоєнної ери" і зобов’язатися вакцинувати весь світ проти COVID-19 до кінця 2022 року.

У заяві йдеться, що Джонсон закликає лідерів інших країн "Групи семи" визначити таку мету під час зустрічі у Великій Британії наступного тижня. Це буде перша фізична зустріч лідерів найбагатших країн світу за майже два роки.

"Я закликаю моїх колег-лідерів G7 приєднатися до нас, щоб покласти край цій жахливій пандемії і пообіцяти, що ми ніколи не дозволимо повторитися руйнуванням, спричиненим коронавірусом", – сказав британський прем’єр-міністр.

Лідери G7 прибудуть до Корнволу на південному заході Англії 11 червня на триденну зустріч, що буде присвячена тому, як ці держави можуть очолити глобальне відновлення від коронавірусу.

Очікується, що Джонсон також виступить за активізацію виробництва вакцин, зниження бар’єрів для міжнародного розподілу та обміну надлишковими дозами з країнами, що розвиваються, як у двосторонній спосіб, так і через механізм ООН COVAX.

У той час як найбагатші країни, в тому числі країни G7, – Велика Британія, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія та США – вакцинують велику кількість свого населення, чимало бідніших країн відстають.

Експерти у галузі охорони здоров’я застерігають, що, якщо менш розвинені країни швидко не наздоженуть темпи вакцинації, вірус продовжуватиме поширюватися та мутувати.

Дивіться також: Як Леся Українка опинилась у Нью-Йорку

Як Леся Українка опинилась у Нью-Йорку
please wait

No media source currently available

0:00 0:20:00 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG