Спеціальні потреби

Новопризначений генсек ООН розповів, що бачив величезні страждання людей


Мої щирі вітання Антоніу Гутеррешу – новому генеральному секретарю ООН. Захист принципів ООН потребує рішучого політичного лідерства
Петро Порошенко, президент України

Сьогодні Генеральна Асамблея ООН, за рекомендацією Ради Безпеки, одностайно призначила колишнього верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) Антоніу Ґутерреша з Португалії генеральним секретарем ООН на період з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2021 року.

У своєму виступі після призначення Антоніу Ґутерреш сказав, що твердо вірить в ООН, в її універсальні цінності: мир, справедливість, людську гідність, терпимість та солідарність. Він пообіцяв керувати ООН, спираючись на ці принципи.

Антоніу Ґутерреш наголосив, що на посаді верховного комісара ООН у справах біженців, яку він обіймав з 2005-го по 2015-й рік, він побачив величезні страждання людей, в першу чергу, під час відвідування зон конфліктів і таборів для біженців.

Майбутній генеральний секретар ООН також пообіцяв домагатися гендерної рівності в системі ООН.

"Мої щирі вітання Антоніу Гутерришу – новому генеральному секретарю ООН. Захист принципів ООН потребує рішучого політичного лідерства", - привітав нового генсека ООН президент України, Петро Порошенко.

Дивіться також: Як «Лікарі без кордонів» та «Конгрес біженців» допомагають американцям відчути себе у шкірі біженця

XS
SM
MD
LG