Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Голова російського Генштабу провів переговори з представником НАТО

  • Голос Америки

Валерій Герасимов і Петр Павел

Це їх перші переговори за останні три роки

Начальник Генерального штабу російських збройних сил Валерій Герасимов і голова Військового комітету НАТО Петр Павел провели перші за три роки переговори.

Про це повідомило Міністерство оборони Росії, зазначивши, що контакт між Герасимовим і Павелом відбувся з ініціативи НАТО.

«Це перший контакт високого рівня по військовій лінії після прийняття Радою НАТО рішення про замороження відносин з Росією», – йдеться в повідомленні відомства.

Згідно з повідомленням, глава Генштабу Росії обговорив з представником НАТО проблеми забезпечення безпеки, перспективи відновлення взаємодії по військовій лінії, а також запобігання інцидентів і участь альянсу в міжнародних заходах.

«Начальник Генерального штабу ЗС РФ привернув увагу співрозмовника до наявних стурбованостей, пов’язаних з істотним посиленням військової активності Північноатлантичного союзу поблизу російських кордонів, а також розгортанням системи передового базування ОВС НАТО», – наголошується в повідомленні міноборони.

Згідно з документом, Герасимов також поінформував співрозмовника про ключові міжнародні заходи і навчання, які планує провести Росія в 2017 році.

«Сторони підтвердили необхідність взаємних кроків, спрямованих на зниження напруженості і стабілізацію обстановки в Європі. Генерал армії В.В. Герасимов і генерал П. Павел домовилися про продовження подібних контактів», – підкреслюється в повідомленні міністерства.

Дивіться також: Міністра юстиції США Джеффа Сешнса звинувачують у зв'язках із Росією і вимагають його відставки

Міністра юстиції США Джеффа Сешнса звинувачують у зв'язках із Росією і вимагають його відставки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG