Спеціальні потреби

Голова російського Генштабу провів переговори з представником НАТО


Валерій Герасимов і Петр Павел

Це їх перші переговори за останні три роки

Начальник Генерального штабу російських збройних сил Валерій Герасимов і голова Військового комітету НАТО Петр Павел провели перші за три роки переговори.

Про це повідомило Міністерство оборони Росії, зазначивши, що контакт між Герасимовим і Павелом відбувся з ініціативи НАТО.

«Це перший контакт високого рівня по військовій лінії після прийняття Радою НАТО рішення про замороження відносин з Росією», – йдеться в повідомленні відомства.

Згідно з повідомленням, глава Генштабу Росії обговорив з представником НАТО проблеми забезпечення безпеки, перспективи відновлення взаємодії по військовій лінії, а також запобігання інцидентів і участь альянсу в міжнародних заходах.

«Начальник Генерального штабу ЗС РФ привернув увагу співрозмовника до наявних стурбованостей, пов’язаних з істотним посиленням військової активності Північноатлантичного союзу поблизу російських кордонів, а також розгортанням системи передового базування ОВС НАТО», – наголошується в повідомленні міноборони.

Згідно з документом, Герасимов також поінформував співрозмовника про ключові міжнародні заходи і навчання, які планує провести Росія в 2017 році.

«Сторони підтвердили необхідність взаємних кроків, спрямованих на зниження напруженості і стабілізацію обстановки в Європі. Генерал армії В.В. Герасимов і генерал П. Павел домовилися про продовження подібних контактів», – підкреслюється в повідомленні міністерства.

Дивіться також: Міністра юстиції США Джеффа Сешнса звинувачують у зв'язках із Росією і вимагають його відставки

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG