Спеціальні потреби

"Голос Америки" відзначає 79-ту річницю


На фото: вхід до штаб-квартири "Голосу Америки" у Вашингтоні, США

"Голосу Америки" сьогодні виповнилось 79 років.

Його дебют у 1942-му році був невибагливим - 15-хвилинна радіопередача на коротких хвилях у прямому ефірі, передана на територію Німеччини з невеликої студії у Нью-Йорку.

Зараз, фінансований урядом США, але незалежниій від нього "Голос Америки" щотижня сягає понад 280 мільйонів людей по всьому світу більш ніж 40 мовами.

Новини можуть бути для нас хорошими. Новини можуть бути поганими. Але ми скажемо вам правду
Ведучий "Голосу Америки" Вільям Харлан Хей у 1942-му році

Його матеріали, які охоплюють життя людей у Сполучених Штатах та країнах усього світу, з’являються на цифрових, телевізійних та радіо платформах, і доступ до них можна отримати через мобільні телефони та соціальні мережі. Матеріали "Голосу Америки" поширюються понад 2500 афілійованими станціями.

У своєму першому ефірі у 1942-му році, який відбувся за майже два місяці після офіційного вступу США у Другу світову війну, слухачі вперше почули американську патріотичну пісню "Бойовий гімн республіки".

Потім ведучий Вільям Харлан Хейл сказав: «Ми приносимо вам голоси з Америки. Сьогодні і відтепер ми будемо говорити з вами про Америку та війну. Новини можуть бути для нас хорошими. Новини можуть бути поганими. Але ми скажемо вам правду ".

Це кредо, що з 1976 року закладено в Статуті "Голосу Америки", який згідно із законом вимагає, щоб організація "служила стабільно надійним та авторитетним джерелом новин". У ньому сказано, що новини "Голосу Америки" повинні бути "точними, об'єктивними та вичерпними".

"Голос Америки" є частиною Агентства США з глобальних ЗМІ, урядової установи, яка здійснює нагляд за всім невійськовим міжнародним мовленням США.

Професійні журналісти "Голосу Америки" щодня видають десятки матеріалів без втручання уряду США.

Дивіться також: Як в умовах домашнього карантину родина стала зіркою соціальних мереж

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG