Спеціальні потреби

Агентство США з глобальних медіа повідомило про зміни у керівництві "Голосу Америки"


Усунуто з посади Роберта Рейлі, якого у грудні було призначено на посаду директора "Голосу Америки". Про це йдеться у заяві Агентства США з глобальних медіа. Повідомляється, що виконуючою обов'язків директорки "Голосу Америки" призначено досвідчену журналістку Йоланду Лопез.

Напередодні глава Агентства США з глобальних медіа Майкл Пек подав у відставку на прохання Джо Байдена незабаром після вступу нового президента на посаду. Президент США Джо Байден призначив досвідчену журналістку Келу Чао виконуючою обо'язки Агентства США з глобальних медіа.

Пек пропрацював на цій посаді трохи більше семи місяців, ставши першим керівником відомства, якому за новим законом було надано розширені повноваження щодо мереж, які входять до його структури.

У прощальному зверненні до співробітників Пек, якого у ЗМІ називали лояльним до Трампа та якому критики закидали призначення прихильників президента США на посади мережах агенції, заявив, що він працює за вибором офісу президента взагалі, а не конкретного президента і тому звільнився після запиту про відставку з боку нової адміністрації США.

Дивіться також: Президент Байден: "Oсь мій меседж тим, хто за межами наших кордонів"

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG