Спеціальні потреби

Франція і Німеччина нададуть Греції пакет допомоги


Демонстранти перед будинком парламенту в Афінах

Франція і Німеччина, незважаючи на значні відмінності між ними, обіцяли Греції новий пакет допомоги, щоб її економічна криза не мала негативного впливу на економіку Європи. У п’ятницю президент Франції Ніколя Саркозі заявив, що не можна вже більше тратити часу та що новий пакет допомоги буде готовим якнайскоріше.

Франція і Німеччина не погоджуються щодо того, чи банки та інвестори повинні бути змушені внести вклад до цієї допомоги. Однак на зустрічі в Берліні канцлер Анґела Меркель погодилась, щоб їх участь була добровільною.

Тимчасом прем’єр-міністр Греції Георгіос Папандреу вдався до заходів для запевнення, що будуть схвалені скорочення в спірному бюджеті, необхідні для отримання більшої кількості допомоги.

Папандреу провів зміни у своєму кабінеті міністрів, призначаючи колишнього міністра оборони Євангелоса Венізелоса на посаду міністра фінансів. Два дні раніше два члени правлячої Соціалістичної партії вийшли зі складу парламенту, щоб запротестувати проти економічних обмежень, які викликали протести по всій країні.

XS
SM
MD
LG