Спеціальні потреби

Міністр оборони США Чак Гейґел відвідує КНР


Міністр оборони США Чак Гейґел прибув до китайського потового міста Ціндао, щоб ознайомитися з єдиним авіаносцем КНР. Це ознака зростаючої військової сили Китаю.

Американський представник заявив у понеділок, що Гейґел попросив відвідати авіаносець «Ляонін» наступного дня після того, як він закликав Пекін відповідально використати свою силу у регіональних відносинах і територіальних суперечках.

Гейґел зробив таку заяву в неділю в Токіо, де він сказав, що до 2017 року Вашингтон планує надіслати до Японії ще два кораблі протиракетної оборони, щоб протиставитись загрозі , яку створюють дії Північної Кореї.

Міністр оборони проведе три дні в Китаї. Це частина його 10-денних відвідин азійсько-тихоокеанського регіону для запевнення союзників, що Сполучені Штати віддані договорам про взаємну оборону в регіоні.

До Китаю Гейґел прибув з Японії. Він має мати зустрічі з високопоставленими офіційними особами КНР перед тим, як відвідати Монголію і повернутися додому.

В суботу міністр Гейґел заявив, що анексія Росією Криму і пересування військ уздовж кордону з Україною викликають занепокоєння серед союзників у тихоокеанському регіоні та в інших частинах світу.
XS
SM
MD
LG