Спеціальні потреби

Світовий банк виділить 255 мільйонів доларів на відбудову Гаїті


У столиці Гаїті після нищівного землетрусу тисячі людей досі живуть у наметах

Світовий банк має намір виділити 255 мільйонів доларів протягом наступного року, щоб забезпечити тисячі гаїтян житлом, освітою і продуктами харчування. Виділені кошти також підуть на розвиток сільського господарства, покращення інфраструктури та подолання наслідків землетрусу від якого країна не може оговтатись через майже два роки.

Представники банку заявили, що значна частина виділених грошей піде на спорудження житла для 22,5 тисяч осіб, багато з яких досі живуть у наметах. Також будуть доступні гранти для оплати за навчання і харчуванням для 100 тисяч школярів.

Про надання масштабної допомоги представник Світового банку повідомив під час форуму, який очолив президент Гаїті з метою залучення в країну іноземних інвесторів. Влада Гаїті сподівається, що завдяки іноземним інвестиціям в країні буде створено 500 тисяч робочих місць протягом найближчих трьох років.

У січні 2010-го року землетрус на Гаїті забрав життя більше 300 тисяч осіб, мільйони залишилися без даху над головою. Епідемія холери, яка спалахнула в країні невдовзі після стихійного лиха, забрала ще кілька тисяч життів.

XS
SM
MD
LG