Спеціальні потреби

Меркель: Німеччина і США мають схожі погляди на Нормандський формат


Саміт G5 у німецькому Ганновері

25 квітня канцлер Німеччини приймала учасників так званого малого саміту п’яти – лідерів США, Франції, Великої Британії та Італії.

Канцлер Німеччини Анґела Меркель, яка приймала у понеділок у Ганновері лідерів США, Франції, Великої Британії та Італії, повідомила журналістами, що однією з тем спільних розмов була Україна і ефективність Нормандського формату (Німеччина, Франція, Україна та Росія – ред.)

«Ми дуже близькі у своїх поглядах на Нормандський формат і щодо того, що роблять Сполучені Штати Америки. Зараз також через питання Сирії існує багато контактів між США і Росією, як і щодо кризи в Україні» ­– повідомила канцлер Німеччини, – «Але в такій же мірі Нормандський формат буде робити свою частку, ми будемо зараз передусім працювати над процесом виборів (на території Луганської і Донецької областей, яку контролюють підтримувані Росією сепаратисти – ред.), ми докладаємо дуже інтенсивних зусиль, щоб у політичному процесі і в запровадженні виборів можна було досягнути поступу», – заявила Анґела Меркель.

25 квітня канцлер Німеччини приймала учасників так званого малого саміту п’яти – лідерів США, Франції, Великої Британії та Італії.

Участь у саміті і візит до Німеччини зокрема – це остання зупинка в шестиденному закордонному турне президента США Барака Обами, під час якого він прагнув зміцнити зв’язки зі союзниками США задля боротьби з бойовиками-ісламістами, припинення агресії Росії щодо України, а також стимулювання міжнародної торгівлі.

Дивіться також: У Сенаті США знову заговорили про Україну і постачання їй зброї

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG