Спеціальні потреби

Святкування і протести в роковини переходу Гонконгу під правління КНР


Протест у Гонконгу

У дев’ятнадцяті роковини переходу Гонконгу під правління КНР, на вулиці вийшли десятки тисяч демонстрантів. Хоча урядові особи і приблизно тисяча людей прийшли на церемонію підняття прапора, набагато більші натовпи вийшли, щоб висловити протест.

Багато мешканців колишньої британської території виступає проти контролю пекінського уряду над Гонконгом. Голова виконавчої влади Лян Чжен’їн, якого правління, згідно з найновішими опитуваннями громадської думки, становить лише 19%, відданий Пекіну.

Великі натовпи людей протестували у роковини формального переходу Гонконгу під правління Пекіна вимагаючи перешкодити Лян Чжен’їну залишитися на посаді на другий термін і висловлювали протест проти зменшення автономії Гонконгу. Другу вимогу підкреслює справа п’ятьох місцевих продавців книжок, яких затримали китайські органи влади і протягом місяців тримали на материковій частині КНР.

На спонсорованій урядом церемоніі голова виконавчої влади Гонкону Лян Чжен’їн заявив: «Ми продовжуватимемо політику однієї країни, двох систем, мешканці керують Гонконгом і мають велику автономію, що відповідає Осовному закону». Він додав, що уряд продовжуватиме розвивати економіку і життєвий рівень його мешканців.

Дивіться також: В уряді багато інформації досі зберігають на папірцях - IT-активіст

В уряді багато інформації досі зберігають на папірцях - IT-активіст. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:27 0:00

XS
SM
MD
LG