Спеціальні потреби

США: Палата представників - проти іранської ядерної угоди


Законодавці нижньої палати Конгресу відкинули резолюцію на підтримку іранскьої ядерної угоди і підтримали заборону на скасування санкцій проти Тегерана.

Палата представників Конгресу США прийняла два рішення, щоб висловити позицію республіканців, які становлять більшість, щодо угоди з Іраном, підготовленої адміністрацією президента Обами. Законодавці відкинули резолюцію на підтримку угоди і підтримали заборону на скасування санкцій.

Нижня палата Конгресу США в п'ятницю відхилила резолюцію на підтримку ядерної угоди з Іраном в ході голосування, передбачуваний результат якого, тим не менш, мав суто символічне значення.

Палата представників відкинула резолюцію 269 голосами проти 162. Думки законодавців розділилися чітко за партійним принципом. Дане голосування стало черговою спробою республіканців підкреслити своє негативне ставлення до угоди, незважаючи на те, що в четвер в Сенаті відбулося голосування, блокуючи зусилля республіканців щодо відхилення цієї міжнародної угоди.

У п'ятницю в Палаті представників відбулося ще одне символічне голосування, в рамках якого 247 голосами проти 186 був схвалений законопроект, що забороняє президентові Обамі знімати, припиняти чи пом'якшувати санкції відповідно до ядерної угоди. Щоб цей законопроект став законом, він повинен отримати схвалення Сенату, а також подолати ймовірне президентське вето.

Сенат, поки що, не планує голосувати ні по одному з цих, ухвалених Палатою представників, документів.

Дивіться також: У Обами пояснили, чому чому ядерна угода з Іраном не має альтернатив

У Обами пояснили, чому ядерна угода з Іраном не має альтернатив. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG