Спеціальні потреби

МВФ та Світовий банк не домовились про план порятунку економіки ЄС


Зустріч лідерів Міжнародного валютного фонду та Світового банку

Неспроможність Міжнародного валютного фонду і Світового банку прийняти конкретні рішення щодо розв’язання боргової кризи Європи викликала негативну реакцію інвесторів та фінансових аналітиків.

У понеділок ціни на світових фондових ринках коливалися. Так вартість нафти дещо зросла, оскільки інвестори сподівались, що вирішення питання боргу сприятиме розвитку економіки і підвищить попит на пальне. Аналітики прогнозують продовження нестабільності на фінансових ринках.

На початку зустрічей у Вашингтоні члени МВФ та Світового банку зобов'язалися працювати скоординовано у вирішенні проблеми європейського боргу. Однак після завершення нарад не було прийнято жодних конкретних заходів.

Міністр фінансів США Тимоті Ґайтнер закликав своїх європейських колег підтримати Європейський центральний банк у вирішенні грецької боргової кризи. Кредитори стурбовані тим, що Греція може не справитися із виплатою боргу і це зумовить кризу в інших європейських країнах.

Критики кажуть, що неспроможність лідерів домовитися про конкретні заходи, на які сподівалися інвестори, лише загострить кризу.

Відео

Відео затримання Навального. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00
XS
SM
MD
LG