Спеціальні потреби

МВФ: стан глобальної економіки дещо кращий, але непевний


Директор Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард заявила, що стан глобальної економіки покращується після важких часів, але залишається непевним. У зверненні до журналістів у вівторок у Вашингтоні вона застерегла від самозадоволення та ізольованості. За її словами, стан європейської економіки вказує на деякі заохочуючи ознаки, але залишається під напруженням, тоді як у Сполучених Штатах є ознаки зростання і збільшення кількості робочих місць.

Пані Лаґард закликала США, щоб вони і далі відігравали провідну роль в економічних питаннях, і твердила, що світ таким способом взаємно пов’язаний, що проблеми у різних країнах світу прямо впливають на життя американців.

Директор МВФ заявила, що відважні рішення провідних центральних банків пом’якшили економічну кризу і заспокоїли фінансові ринки. Вона також сказала, що світові потрібна сильніша і безпечніша фінансова система, яка суспільні інтереси ставить вище, ніж фінансові прибутки, і закликала до поліпшення механізму координування заходів усіма країнами для досягнення цієї мети.

XS
SM
MD
LG