Спеціальні потреби

Прем`єр-міністр Індії критикує активіста боротьби з корупцією в країні


Протести проти корупції поширюються Індією

Індійський прем`єр-міністр Манмохан Сінгх розкритикував активіста, який оголосив голодування на знак протесту проти корупції, назвавши цей акт непродуманим кроком. Тим часом вже другий день антикорупційні протести поширюються Індією, стаючи все більш масштабними.

У середу масова демонстрація пройшла центром Делі. Протестувальники вигукували гасла на підтримку Анни Хазарі. Подібні демонстрації пройшли у фінансовій столиці Індії Мумбаї та в інших містах на півдні та сході країни.

Хазарі та ще тисяча інших активістів були затримані, коли вони готувалися до оголошення голодування з вимогою прийняття у парламенті антикорупційого закону.

Поліція дозволила Хазарі вийти з в`язниці, але він вирішив залишитися в ув`язненні, допоки йому не буде дозволено розпочати свій протест.
Його прихильники зібралися біля в`язниці, де він утримується, вигукуючи гасла, такі як «Кінець – корупції!».

Прем`єр-міністр заявив, що хоча протестуючі керуються високими ідеалами, вони ставлять індійську демократію під загрозу. Він також попередив демонстрантів, що Хазарі не вдасться змусити парламентарів проголосувати за його власну версію антикорупційного закону.

Раніше цього місяця парламент Індії прийняв закон, яким створюється громадська організація, чия діяльність полягатиме у розслідуанні корупційних дій міністрів та інших чиновників. Хазарі відкинув цей закон та запропонував свій власний варіант.


XS
SM
MD
LG