Спеціальні потреби

В Індії вже 112 мільйонів Інтернет-користувачів


В Індії вже 112 мільйонів Інтернет-користувачів

Кількість Інтернет-користувачів в Індії перевалила за 100 мільйонів. Одночасно зростає і кількість Інтернет- підприємців. Сьогодні в Індії нараховується 112 мільйонів Інтернет-користувачів. Кожен десятий мешканець країни активно використовує всесвітню мережу.

Більшим проникненням всесвітньої мережі можуть похвалитись лише Китай та США. Водночас Індія демонструє високу динаміку збільшення кількості користувачів Інтернетом. Щомісяця ця цифра збільшується на 5 мільйонів. Очікується, що за два роки чверть мільярда мешканців країни будуть користуватись Інтернетом.

Пропорційно зростає і он-лайн підприємництво. Індуси все частіше купують товари в Інтернеті. Молодь не лише замовляє в мережі квитки в кіно, але і купує мобільні телефони, книги, комп’ютери та аксесуари.

Інтернет-торгівля в Індії щороку зростає на 35% і до 2015-го року досягне 1,5 мільярда доларів. При цьому майже половина клієнтів он-лайн торгівлі походить з маленьких міст. Соціальна мереж Facebook цього тижня повідомила, що очікує подвоєння кількості користувачів з Індії у найближчі роки.

Нині майже 30 мільйонів індусів зареєстровані в цій соціальній мережі. Між тим кількість власників комп’ютерів в Індії лишається порівняно малою.

Значна частина Інтернет-користувачів отримує доступ до нього через сучасні мобільні апарати. Очікується, що ця тенденція надалі буде лише посилюватись.

Відео - найголовніше

Цвітіння сакури у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:04 0:00
XS
SM
MD
LG