Спеціальні потреби

Маоїсти пустили під укіс поїзд в Індії – загинула щонайменше 71 людина


Поліція у східному районі Індії повідомила, що, за всіма ознаками, маоїстські повстанці пустили під укіс пасажирський поїзд, який опісля зіткнувся з товарним потягом. Щонайменше 71 людина загинула і понад 200 отримали поранення.

Начальник поліції штату Західний Бенгал Бхупіндер Сінг заявив, що це явно маоїсти здійснили саботаж термінового поїзда, який їхав з Калькутти до міста Мумбай. Він сказав, що на місці інциденту знайдено плакати, у яких підтримувана маоїстами група взяла на себе відповідальність за те, що сталося. Проте, за повідомленням інформаційного агентства Press Trust of India, представник того угруповання заперечив будь-яку причетність.

Офіційні особи заявили, що 13 вагонів зійшли з рейок і зіткнулися із зустрічним вантажним поїздом. Інцидент стався неподалік містечка Сардіга, яке є опортним пунктом маоїстів.

Органи влади ведуть слідство в справі причини того, що поїзд зійшов з рейок. Міністр внутрішніх справ заявив, що, як здається, хтось усунув частину рейок, але офіційні особи ще не встановили, чи стався також вибух, як про це раніше було повідомлено.

XS
SM
MD
LG