Спеціальні потреби

Актуально

Як говорити з друзями та рідними, які повірили в неправдиву інформацію про вакцини, радить головний хірург США

5 порад допоможуть говорити з друзями, або рідними, які поширюють неправдиву інформацію в сфері охорони здоров'я, сподівається головний хірург США

Головний хірург США Вівек Мурті видав рекомендації щодо того, як ідентифікувати неправдиву інформацію про хвороби та вакцинацію та як долати поширення такої інформації в громаді.

Рекомендації, сподівається посадовець, можуть стати в нагоді для медпрацівників, освітян, бібліотекарів, релігійних лідерів, представників громади, які користуються довірою. Він переконаний - поширення правдивої інформації про вакцини - справа не лише уряду, але і пересічних громадян.

"Після того, як щеплення від COVID-19 дозволили робити дітям віком від 5 до 11 років, стало як ніколи важливо, щоб родини мали доступ до точної, наукової інформації. Неправдива інформація в сфері охорони здоров'я швидко поширюється онлайн та в громадах, - заявив Мурті. - Гарна новина, що ми всі можемо допомогти зупинити поширення неправдивої інформації про охорону здоров'я в часи пандемії та після цього".

Хірург пропонує використовувати 5 основних порад того, як говорити з друзями, або рідними, які поширюють неправдиву інформацію в сфері охорони здоров'я.

1. Вислухайте, спорбуйте зрозуміти, що саме тривожить людину, що спонукає її вірити в ту чи іншу неправдиву інформацію. Зосередьтесь на більш широкому питанні і уникайте одразу спростовувати інформацію, бо це часто призводить до зупинки розмови.

2. Проявіть емпатію, зокрема зазначте, що розумієте, як важко знайти джерело інформації, яке заслуговує на довіру.

3. Вкажіть джерела інформації, які заслуговують на довіру.

4. Не соромьте людину публічно, намагайтесь вести розмову сам на сам. Пам'ятайте, що ніхто не хоче виявитись неправим.

5. Використовуйте інклюзивні формулювання, такі як "я розумію", "важко знайти, кому довіряти", а також фрази "наші громади" та "наші родини".

Рекомендаці також містять пояснення щодо того, чому виникає і як поширюється неправдива інформація в сфері охорони здоров'я, як її виявляти і як обмежувати її поширення.

Дивіться також: В США знайшли зниклу дівчину за допомогою жесту про допомогу, який став вірусним у TikTok. Відео

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG