Спеціальні потреби

Безпечне середовище для "Інтеру" закликали створити в ОБСЄ


Я розраховую, що вони зроблять все можливе, щоб створити безпечне робоче середовище для колективу каналу "Інтер"

Насильство ніколи не може бути прийнятною відповіддю у випадку незгоди з редакційною політикою, навіть якщо мовлення ЗМІ видається провокативним на контроверсійним. Про це в офіційній заяві повідомила у понеділок представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович, коментуючи напад на провідний український телеканал "Інтер".

"Я вітаю швидкий початок розслідування з боку влади. Я розраховую, що вони зроблять все можливе, щоб створити безпечне робоче середовище для колективу каналу "Інтер", - заявила Міятович.

Напад на "Інтер" засудили і у посольстві США.

"Будь-який фізичний напад на ЗМІ є неприйнятним. Ми підтримуємо зусилля по розслідуванню підпалу "Інтер", уважно стежимо за його перебігом", - заявили у дипломатичному представництві США в Україні через офіційний Twitter.

А чи не розм'якшують "Інтер", щоб надалі контроль за ним перебрала лояльна до офіційного Києва політична група

Коментуючи напад на канал, викладач Королівського коледжу у Лондоні Александр Кларксон висловив думку, що напад може бути частиною сценарію захоплення контролю над даним ЗМІ.

"Заповзає думка, а чи не розм'якшують "Інтер", щоб надалі контроль за ним перебрала лояльна до офіційного Києва політична група", - твітує Кларксон.

Як відомо, 4-го вересня у Києві обурені політикою каналу особи пікетували будівлю "Інтера", згодом там сталася пожежа. Наразі "Інтер" пікетують з гаслами проти роботи каналу.

Президент України Порошенко доручив генеральному прокурору Юрію Луценку взяти під особистий контроль розслідування подій, які сталися на телеканалі "Інтер" 4 вересня, але при цьому наголосив - не вірить, що до підпалу можуть бути причетними патріотичні сили.

Поліція лишила на місці події чимало доказів після нападу на канал "Інтер". Я б не розраховував на належне розслідування
Максим Еріставі

Цілий ряд оглядачів та експертів в самій Україні вважають, що за нападом на "Інтер" може стояти чинний міністр внутрішніх справ Аваков, повідомляє "Страна". На це зокрема вказали нардеп від БПП Ольга Червакова та політолог Володимир Фесенко.

"Поліція лишила на місці події чимало доказів після нападу на канал "Інтер". Я б не розраховував на належне розслідування", - твітує у понеділок відомий український журналіст-міжнародник Максим Еріставі, який користується значним авторитетом серед західних ЗМІ, які висвітлюють події в Україні.

Дивіться також: Вся надія на власну зброю: На кордоні із Мексикою фермери хочуть захисту від нелегалів

Показати коментарі (5)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG