Спеціальні потреби

Актуально

Оптичне волокно, сервери більше 550 000 миль підводних кабелів – ось як працює Інтернет

Оптичне волокно, мільйони електронних повідомлень, пошук в Інтернеті відбуваються настільки швидко, що Інтернет здається майже всюдисущим, пише BusinessInsider.

Видається, що такий рух відбувається через повітря, однак, через супутнки відбувається менше 1% спілкуваня між людьми і правда часто є більш вражаючою.

Більша частина спілкування відбувається під нашими ногами – через мережу кабелів під водою та під землею.

Інформація передається між адресами ІР – унікальним кодом, який визначає місце розташування інформації.

Більшість інформації передається через кабелі, що йдуть по дну океану. Цей шлях є дешевшим, ніж використання супутників.

З часом було прокладено більше 300 підводних кабелів, які простягаються на більш ніж 550 000 миль. Найдовший кабель біля 24 000 в довжину. Він йде з Німеччини до Кореї і на південь до Австралії, проходячи через біля 39 різних точок на поверхні.

Дивіться також: Чи може Росія використати Чемпіонат світу з футболу і напасти на Україну? Інтерв'ю з Юрієм Алеровим

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG