Спеціальні потреби

11 найяскравіших прикладів міжрасових пар Голлівуда - 50 років після легалізації

Ще 50 років тому у США міжрасові шлюби вважалися неконституційними.

У червні 1967 року, коли Верховний суд США скасував закон і дозволив парі Мілдред і Річарду Лавінг укласти шлюб, лише 3% американських молодят реєструвалися як міжрасові, згідно з дослідженням центру Pew 2015 року, проведеного даними перепису населення.

До 2015 року Pew виявив, що 17% молодят у США мали чоловіка/дружину іншої раси чи національності. Загалом дослідження показало, що приблизно 11 мільйонів одружених людей - не лише молодят – були у міжрасовому подружжi.

Дослідження Pew 2015 року також виявило: чорношкірі чоловіки (24%) більш схильні до міжрасових шлюбів ніж чорношкірі жінки (11%).

36% азіаток вступали у міжрасове або міжнаціональне подружжя, порівняно із 21% серед азіатських чоловіків.

12% білих чоловік та 10% білих жінок були у змішаних шлюбах, тоді як латино-американські чоловіки (26%) та жінки (28%) мали чоловіка/дружину іншої раси чи національності.

Більше

16x9 Image

Ілона Войтович

Продюсерка, репортерка. Займається діджиталізацією української служби «Голосу Америки» з 2016 року. Здобула диплом бакалавра журналістики та англійської мови університету Бернарда Барука (CUNY), паралельно отримуючи професійний досвід у провідних медіа-платформах нового покоління, таких як Elite Daily, POPSUGAR, журнал Dujour та інші.

Ньюйоркиня львівського походження. Не уявляє життя без музики, друзів і журналістики.

XS
SM
MD
LG