Спеціальні потреби

iPhone 4S пише текстові повідомлення з голосу


Компанія Apple у вівторок презентувала нову версію свого надзвичайно популярного смартфону iPhone – iPhone 4S. Новий пристрій неодмінно знайде свою аудиторію, втім, на думку аналітиків, новий апарат від Apple зіткнеться із більш ніж серйозною конкуренцією на ринку.

Новий iPhone 4S, представлений у вівторок виконавчим директором компанії Apple Тімом Куком, обладнаний значно швидшим процесором, відеокамерою вищої роздільної здатності та рядом нових просунутух функцій.

Наприклад, нова модель має віртуального помічника. Ця функція дозволяє керувати телефоном за допомогою голосу. Наприклад, можна запитати телефон про місцезнаходження ресторану чи погоду.

За допомогою голосу можна також скласти порядок денний. Телефон успішно переводить голосові команди у текст. Поки що iPhone 4S розумітиме лише англійську, німецьку та французьку мови.

Для всіх фанатів Apple вихід нового смартфону – велика новина. Втім компанія Apple може стати жертвою власного успіху, вважає аналітик Елізабет Файф.

"У iPhone чимало конкурентів на тому ринку, який вони самі і створили у 2007-му році. Раніше вони були там єдині, тепер же з ними суперничають сильні конкуренти. Найбільш сильні з них – телефони на основі Android", – каже Елізабет.

Деяке падіння акцій Apple у вівторок показало, що Волл-стріт очікував більшого від нового апарата. А чимало фанатів Apple бідкаються, що очікували не лише нових функцій, але і нового дизайну.

Apple заявляє, що iPhone є найпопулярнішим телефоном у світі і очікує, що нова модель закріпить цей лідерський статус. У США та на деяких інших найбільших ринках, модель iPhone 4S буде продаватись з 14-го жовтня.

XS
SM
MD
LG