Спеціальні потреби

Ахмедінеджад: санкції не матимуть впливу на іранський народ


Президент Ірану Махмуд Ахмедінеджад

Президент Ірану Махмуд Ахмедінеджад заявив, що провідні країни світу повинні припинити намагання чинити тиск на його країну за допомогою санкцій з приводу ядерної програми Тегерану.

Виступаючи в четвер на конференції в столиці Азербайджану Баку, Ахмедінеджад сказав, що санакції не матимуть впливу ні на іранський народ, ні на бажання його уряду взяти участь у міжнародних переговорах.

Іран тимчасово запланував розмови наступного місяця з шістьма провідними країнами світу – Росією, Сполученими Штатами, Великобританією, Францією, Китаєм і Німеччиною. Обидві сторони не погодились щодо місця розмов чи питань ядерної програми Ірану, які мають обговорюватись.

Деякі західні країни вважають, що Іран має намір використати збагачений уран для виготовлення ядерної зброї, але Тегеран відкидає це звинувачення.

У середу високопоставлений ізраїльський військовий командир заявив, що є ще час для встановлення того, чи санкції достатні для того, щоб чинити тиск на Іран, щоб він відмовився від програми виготовлення ядерної зброї.

XS
SM
MD
LG