Спеціальні потреби

Актуально

Ахмедінеджад: санкції не матимуть впливу на іранський народ

Президент Ірану Махмуд Ахмедінеджад

Президент Ірану Махмуд Ахмедінеджад заявив, що провідні країни світу повинні припинити намагання чинити тиск на його країну за допомогою санкцій з приводу ядерної програми Тегерану.

Виступаючи в четвер на конференції в столиці Азербайджану Баку, Ахмедінеджад сказав, що санакції не матимуть впливу ні на іранський народ, ні на бажання його уряду взяти участь у міжнародних переговорах.

Іран тимчасово запланував розмови наступного місяця з шістьма провідними країнами світу – Росією, Сполученими Штатами, Великобританією, Францією, Китаєм і Німеччиною. Обидві сторони не погодились щодо місця розмов чи питань ядерної програми Ірану, які мають обговорюватись.

Деякі західні країни вважають, що Іран має намір використати збагачений уран для виготовлення ядерної зброї, але Тегеран відкидає це звинувачення.

У середу високопоставлений ізраїльський військовий командир заявив, що є ще час для встановлення того, чи санкції достатні для того, щоб чинити тиск на Іран, щоб він відмовився від програми виготовлення ядерної зброї.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG