Спеціальні потреби

Іран повідомив про поступ на переговорах про ядерну програму

  • Голос Америки

Високопоставлений представник Ірану на ядерні переговори заявив, що Іран та провідні країни світу зробили «добрий поступ» на переговорах про те, як запровадити в життя угоду, що стосується ядерної програми.

Заступник міністра закордонних справ Аббас Аракчі заявив у вівторок, що після того, як у Женеві відбулася зустріч обох сторін, «ще залишаються деякі питання».

Він сказав державним ЗМІ, що ці питання будуть у центрі уваги імовірної зустрічі наступного тижня із заступницею Європейського Союзу з питань закордонної політики Гельґою Шмід.

У листопаді Іран підписав шестимісячну угоду з п’ятьма країнами-постійними представниками Ради Безпеки ООН і Німеччиною про обмеження своєї ядерної діяльності в обмін на пом’якшення деяких санкцій.

Протягом року обидві сторони хочуть досягти довготермінову угоду для запевнення, що Іран не виготовляє ядерної зброї. Міжнародна громадськість, зі свого боку, скасувала б усі санкції проти Ірану, який наполегливо твердить, що його ядерна програма мирного призначення.
XS
SM
MD
LG