Спеціальні потреби

Актуально

В Іраку відмінили святкування Різдва Христового

В Іраку відмінили святкування Різдва Христового

Цього року в Іраку скасовано всі торжества з нагоди Різдва, яке для іракських християн є одним з найважливіших щорічних свят.

Іракські духовні лідери повсюди в країні відмінили всі торжества в день Різдва Христового 25 грудня з огляду на побоювання щодо можливості нападів на християн зі сторони екстремістів.

До рішення про відміну святкувань Різдва спричинились поміщені на ісламських сайтах в Інтернеті погрози спрямовані проти християн.

Багато християн в Іраку живуть у страху після нападу 30 жовтня на католицьку церкву Богородиці у Багдаді. Пов’язана з аль-Кайдою організація Ісламська держава Ірак взяла на себе відповідальність за цей напад під час якого загинули щонайменше 57 людей, в тому числі понад 40 католиків і 2 священики.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG