Спеціальні потреби

У близькосхідному мирному процесі немає поступу


Прес-конференція після палестинсько-єгипетської зустрічі у Рамаллі

Зустріч палестинського президента з Махмуда Аббаса з високопоставленими єгипетськими офіційними особами закінчилася без прориву у спробах відновити мирні переговори з Ізраїлем. Аббас провів розмови на Західному березі Йордану з міністром закордонних справ Єгипту Ахмедом Абул Гейтом, якого супроводжував також начальних єгипетської розвідки Омар Сулейман.

За повідомленням Французького агентства новин, Гейт сказав, що «бажаного прориву» не досягнуто, але що дипломати все ще втримують контакти з ізраїльтянами і американцями.

Перед запланованими на четвер розмовами в Рамаллі інформаційні агентства заявили, що єгипетські лідери намагаються переконати Аббаса, щоб він погодився на часткове замороження будівництва єврейських поселень і повернувся до прямих переговорів, які минулого місяця зайшли в глухий кут.

На початку цього місяця керівники Ліги арабських держав мали наради, на яких вирішили дати Сполученим Штатам час до початку листопада для виходу з глухого кута перед тим, як вони знову зберуться на наради для обміркування альтернатив.

XS
SM
MD
LG