Спеціальні потреби

Посланник США шукає поступу на близькосхідних переговорах


Американский посланник на Близький Схід Джордж Мітчелл

Спеціальний американський посланник з питань Близького Сходу Джордж Мітчелл має переговори з палестинським президентом Махмудом Аббасом. У понеділок він розмовляв з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу в Єрусалимі.

Палестинці незадоволені з приводу відсутності поступу на переговорах. У понеділок палестинське керівництво закликало до проведення екстреної зустріч з дипломатами США, Європейського Союзу, ООН і Росії, які утворюють так званий «близькосхідний квартет».

Палестинський радник Ясір Абед Раббо заявив, щоб ця група створила основи для відновлення мирного процесу. Прямі переговори між Ізраїлем і палестинцями провалилися після того, як у вересні закінчився мораторій на будівництво єврейських поселень.

Державний департамент США заявив, що зустріч Мітчелла з прем’єр-міністром Нетаньягу була «довгою і позитивною». Вона відбулася через кілька днів після того, як Сполучені Штати вирішили, що вже не чинитимуть тиску на Ізраїль, щоб він припинив будівництво єврейських поселень на окупованому Західному березі.

XS
SM
MD
LG