Спеціальні потреби

Кібератака на найбільшого у світі постачальника м'яса, можливо, походила з Росії - уряд США


Робітники заводу компанії JBS. Сантана-де- Парнаїба, Бразилія (архівне фото)

Кібернапад не впливає на майбутню зустріч президентів США та Росії

Білий дім заявив у вівторок, що бразильська компанія JBS поінформувала уряд США про те, що стала жертвою кібератаки з використанням програми-здирника, яка походила від злочинної організації, яка імовірно базується у Росії.

JBS є найбільшим виробником м'яса в світі. Кібератака паралізувала роботу компанії в Австралії, а також призвела до припинення забою худоби на її підприємствах у декількох штатах США. Видання Market Watch сьогодні відзначило, що кібератака може призвести до зростання цін.

Минулого місяця подібної атаки зазнала найбільша в США трубопровідна компанія Colonial Pipeline, що призвело до перебоїв з поставками палива на південному сході країни.

Заступниця речниці Білого дому Карін Жан-П'єр сьогодні заявила, що Сполучені Штати зв'язалися з урядом Росії з цього приводу і що ФБР веде розслідування.

«JBS повідомила адміністрацію про те, що вимога викупу виходила від злочинної організації, яка, ймовірно, базується в Росії. Білий дім безпосередньо взаємодіє з російським урядом з цього питання і підкреслює, що відповідальні держави не приховують злочинців-вимагачів», - додала вона.

Як повідомляється, Жан-П'єр також відзначила, що кібернапад не впливає на майбутню зустріч президентів США та Росії.

"Байден зустрічається з Путіним через відмінності, які між нами є, а не всупереч ним", - цитує слова Жан-П'єр журналістка CNBC Крістіна Вілкі.

У вівторок сенатор-республіканець Чарльз Гресслі наголосив, що робота компанії має бути нормалізована якомога швидше, в інтересах фермерів та споживачів.

Дивіться також: Чого можна досягнути у відносинах Заходу із чинною владою Росії? – Думки аналітиків

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG