Спеціальні потреби

Любителі музики відзначили день народження Леннона


9 жовтня Джону Леннону могло виповнитись сімдесят. Його вдова Йоко Оно каже, що він з жахом думав про сорокаріччя, а от думка про сімдесятирічний вік просто його смішила. З таким настроєм і відбулися святкування дня народження легенди. З посмішками, спокоєм, музикою. По всьому світові.

Важко повірити, що Леннону – іконі молодої завзятості та спротиву – виповнилось би сімдесят. Його день народження святкують з розмахом.
Всі сольні альбоми співака випущені у новому ювілейному наборі. На екрани виходить біографічна стрічка, яка зображує життя Леннона до заснування «Бітлів».

Цей документальний фільм каналу PBS розповідає про останні десять років життя музиканта. У фільмі також є рідкісні домашні відеозйомки п’ятьох років, коли Леннон не займався музикою, виховуючи сина Шона.

Говорить оглядач журналу «Роллінг стоун» Алан Лайт:

«Ви знаєте, в ті часи не існувало моделі батька, який залишався вдома з дітьми, батька, для якого родина була пріоритетом. У сімдесяті роки це було просто рідким явищем».

Йоко Оно каже, що здивована всім тим ажіотажем навколо дня народження чоловіка…Втім це лише є доказом того, що його тридцять років після його трагічної загибелі, коли музиканта було застрелено біля власного будинку в Нью-Йорку, слава його залишається непохитною.

Тим часом на «полуничній галявині» – частині Центрального парку напроти будинку Леннона – зібрались люди будь-якого віку з різних частин світу, щоб віддати шану його таланту.

«Так багато його пісень стали звичними у дитсадках, стали колисковими, просто музикою, з дитинства звичною для вуха, якщо ти живеш на цій планеті», – каже Алан Лайт.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG