Спеціальні потреби

Король Йорданії Абдалла відправив уряд країни у відставку


Король Йорданії Абдалла

Після кількох тижнів акцій протесту, учасники яких закликали до політичних реформ, король Йорданії Абдалла розпустив уряд країн і доручив колишньому генералу сформувати новий кабінет.

Король Абдалла вдався до такого кроку у відповідь на велелюдні вуличні демонстрації під час яких йорданці вимагали відставки уряду, складаючи на нього відповідальність за високі ціни на паливо та продовольство і повільний темп політичних реформ. Мітингувальників надихнули масові протести проти авторитарних правителів у Єгипті та Тунісі.

У виданій королівським палацом заяві зазначається, що уряд прем’єр-міністра Саміра Ріфаї пішов у відставку у вівторок. Король Абдалла доручив колишньому генералу і екс-прем’єр-міністрові Маруфу аль-Бахіту сформувати новий кабінет міністрів, завданням якого буде вдатися до «практичних і швидких заходів» для запровадження у країні «справжніх політичних реформ».

У заяві говориться про те, що король Абдалла очікує від нового уряду зміцнення демократії в країні і забезпечення гідного життя для всіх йорданців.

Впливове у Йорданії опозиційне угруповання «Ісламський фронт дій» повідомило, що його представники вже почали діалог з урядом у справі втілення саме таких реформ у життя.

Відео - найголовніше

Як працює екіпаж бойового гвинтокрила ЗСУ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00
XS
SM
MD
LG