Спеціальні потреби

Актуально

Цього року у світі загинуло менше журналістів, ніж торік

Цього року у світі загинуло менше журналістів, ніж торік

Цього року по всьому світу загинули щонайменше 42 журналісти, тобто набагато менше, ніж рік раніше. Ці дані оприлюднив Комітет захисту журналістів.

Пакистан було названо найнебезпечнішою для журналістів країною у 2010 році. Там загинуло щонайменше восьмеро журналістів під час виконання службових обов’язків. За повідомленням, шість смертельних випадків були наслідком атак нападників-смертників або інцидентів перехресного вогню під час атак екстремістів.

Правозахисна організація журналістів повідомила, що чимало журналістів загинуло в Іраку, Мексиці та Гондурасі. Дані про це оприлюднено в середу у прикінцевому річному аналізі.

Комітет захисту журналістів повідомив, що цьогорічні дані вказують на значне зменшення кількості жертв у порівнянні з торішніми даними, коли загинули 72 особи. У 2009 році велика кількість жертв була пов’язана з масовим вбивством на Філіппінах під час виборчої кампанії.

Незважаючи на меншу кількість жертв, виконавчий директор Комітету захисту журналістів Джоел Саймон заявив, що 42 особи – це все-таки неприйнятна кількість жертв, яка віддзеркалює, за його словами, поширеним насильством, з яким мають справу журналісти в усьому світі.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG