Спеціальні потреби

Репер Каньє Вест зустрівся із зятем-радником Трампа - хоче балотуватись у президенти і не відкидає, що може забрати голоси у Байдена


На фото: репер Каньє Вести під час зустрічі із виборцями у штаті Північна Кароліна у липні

Видання The New York Times повідомило, що зірковий репер Каньє Вест зустрівся із зятем та радником президента США Джаредом Кушнером на тлі спроб Веста взяти участь у виборах президента США цієї осені у якості незалежного кандидата. Раніше, відповідаючи на питання ЗМІ, Вест не став відкидати того, що його кандидатура зможе відтягнути частину голосів у Джо Байдена. Напередодні було названо кандидата у віце-президенти США у команді Джо Байдена. Ним стала сенаторка-демократка Камала Гарріс.

Зустріч між Вестом та Кушнером відбулась у Колорадо.

Онлайн деякі оглядачі назвали зустріч Веста та Кушнера доказом координації між табором президента США та музикантом-політиком. Веста також називають технічним кандидатом.

Сам Вест заявив у Twitter, що готовий розповісти The New York Times про зустріч із Кушнером. За словами популярного музиканта, на зустрічі обговорювалась книжка, яка, як твердить її видавець, пропонує 5-річний план покращення добробуту та впливості чорношкірих американців.

Каньє Вест також є успішним дизайнером одягу та аксесуарів. Онлайн Вест публікував взірці одягу із логотипом його виборчої кампанії Kanye 2020 Vision.

Опитування Politico/Morning Consult вказує, що лише 2% чорношкірих виборців заявили, що вони проголосували би за Веста, якби вибори відбулися зараз.

"Суть у тому, що Канье Вест - артист. Це не означає, що він не може брати участь у виборах, але його кандидатура радше відвертає увагу", - наводить слова політичного організатора у штаті Огайо, Деріка Клея видання Politico.

Каньє Вест називав себе прихильником Дональда Трампа і зустрічався із ним. Критки називають його план участі у виборах спробою відтягнути голоси у Джо Байдена. Останній, серед іншого, розраховує на підтримку чорношкірих американців на майбутніх виборах.

Відповідно до опитувань, Байден випереджає чинного президента США Дональда Трампа.

Дивіться також: Експерти: Лукашенко при владі – загроза українській безпеці

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG