Спеціальні потреби

Джон Керрі і лідер сирійської опозиції обговорювали питання боротьби із сунітськими екстремістами


Голова поміркованої сирійської опозиції заявив, що наступ екстремістів через «практично відкритий» кордон між Сирією та Іраком спричинив безлад у регіоні.

Лідер сирійської опозиції Ахмед аль-Джарба сказав у п’ятницю державному секретареві США Джону Керрі в Джидді у Саудівській Аравії, що війна проти тероризму мусить бути сильніша, ніж будь-коли в минулому. Він попросив більше допомоги від Сполучених Штатів та Саудівської Аравії в час, коли сирійські повстанці ведуть боротьбу як проти президента Башара аль-Асада, такі і екстремістського угруповання Ісламська держава Іраку і Леванту. Це угруповання відокремилося від терористичної мережі аль-Кайда.

Держсекретар Керрі заявив Джарбі, що повстанці помікованіших поглядів матимуть вирішальне значення у боротьбі з екстремістами Ісламської держави Іраку і Леванту.

Пан Керрі перебуває на Близькому Сході, щоб заохотити регіональних лідерів придушити загрозу з боку ісламського екстремізму, викликаного конфліктами в Сирії та Іраку. У четвер Білий дім повідомив про бажання надіслати 500 мільйонів доларів на бойову підготовку сирійських повстанців для боротьби з угрупованням Ісламська держава Іраку і Леванту.

XS
SM
MD
LG