Спеціальні потреби

Керрі мав зустріч у Багдаді з новим прем’єром Іраку


Державний секретар США Джон Керрі та новий прем’єр-міністр Іраку Гайдер аль-Абаді

Державний секретар США Джон Керрі заявив, що він заохочений з приводу відданості нового прем’єр-міністра Іраку боротися проти екстремістського угруповання Ісламська держава Іраку і Леванту.

Керрі зробив цю заяву в столиці Іраку Багдаді, де в середу, на початок тижневих відвідин регіону, він мав зустріч з прем’єр-міністром Гайдером аль-Абаді.

Високопоставлений американський дипломат також висловив надію, що новий уряд зможе об’єднанти Ірак. Попередника аль-Абаді – Нурі аль-Малікі – звинувачували в тому, що він відсунув від політичного життя країни сунітську меншину, що сприяло зростанню екстремізму в країні.

Через кілька годин після того, як Керрі прибув до Багдада іракські офіційні особи повідомили, що в східному районі столиці вибухнули щонайменше два заміновані автомобілі. Загинуло щонайменше де’ятеро людей.

В середу ввечері президент Обама виступить з промовою, в якій накреслить стратегію щодо боротьби з угрупованням Ісламська держава.

За повідомленням газети «Нью-Йорк таймс», високопоставлений службовець адміністрації сказав, що президент Обама готовий доручити провести повітряні удари як в Іраку, так і в Сирії.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG