Спеціальні потреби

Керрі привітав Тіллерсона з призначенням на посаду держсекретаря


Джон Керрі

Державний секретар США Джон Керрі привітав свого ймовірного наступника Рекса Тіллерсона з призначенням на посаду.

«Я вітаю Рекса Тіллерсона з призначенням на посаду державного секретаря. Державний департамент продовжуватиме надавати повну підтримку для гладкого переходу влади, щоб наступна адміністрація могла продовжувати важливу роботу в сфері закордонної політики у світі», – мовиться у заяві Джона Керрі, опублікованій 13 грудня на сайті Державного департаменту США.

У вівторок вранці новообраний президент США Дональд Трамп висунув кандидатуру виконавчого директора компанії ExxonMobil Рекса Тіллерсона на посаду державного секретаря.

«Його стійкість, великий досвід і глибоке розуміння геополітики роблять його блискучим вибором на посаду держсекретаря. Він пропагуватиме стабільність у регіоні і зесереджуватиметься на інтересах національної безпеки США», – мовиться у заяві Трампа, оприлюдненій його перехідною командою.

Широкі зв’язки Тіллерсона з Росією можуть опинитися у центрі уваги слухань у Сенаті США, який має затвердити призначення.

Дивіться також: Колегія виборників попросила про брифінг щодо російського втручання у вибори перед їх остаточним голосуванням

XS
SM
MD
LG