Спеціальні потреби

Демонстрація першого травня у Греції в Афінах.

Головне про коронавірус. 1 травня

Керівники урядів шукають баланс між карантином для стримування коронавірусу і підтримкою економіки, яка в провідних країнах вже зазнала небувало різкого скорочення з часів Другої світової війни.

  • Президент США Дональд Трамп сказав, що бачив інформацію про походження COVID-19 з лабораторії у Китаї, але він не подав подробиці.
  • Розвідувальні агенції США вперше визнали, що розслідують походження спалаху коронавірусу. Вони переконані, що COVID-19 не створений людиною вірус.
  • Майже у половині штатів США вже цими днями почнуть знімати обмеження, введені на час пандемії
  • Європейський центральний банк заявив, що кризова ситуація в країнах єврозони буде до кінця цього року і ймовірно триватиме в 2021 році.
  • 30 мільйонів американців стали на облік безробітних за останні шість тижнів
  • В Україні підтвердили плани послаблення карантинних обмежень з 11 травня
  • Світовий банк допоможе вразливим верствам населення України. Схвалено нову програму обсягом 150 мільйонів доларів США

«Поштовий» спецрейс зі США для українців організували менше ніж за дві доби

«Є багато питань: і щодо коридорів, і технічні моменти. Проте, ми будемо продовжувати вивозити наших громадян. Дуже важливий момент – це попит», - генеральний консул України у Нью-Йорку Олексій Голуб.

Читати більше

Більше 300 українських лікарень зможуть купити та модернізувати обладнання, завдяки проекту Світового банку, - Качур

Більше 300 лікарень в 8 областях України отримають кошти в рамках проекту по охороні здоров’я, на модернізацію та закупівлю обладнання, повідомив посадовець.

«Кошти проекту соціальної підтримки дозволять прискорити та збільшити виплати соціальних допомог, а також надати гранти на започаткування власного малого бізнесу», - наголошує Качур.

Читати більше

Більше

XS
SM
MD
LG