Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 10 квітня

Кількість офіційно підтверджених смертей від коронавірусу у світі перевищила 100 тисяч, понад 1 мільйон 673 тисячі людей інфіковано


Зачинені двері Церкви Гробу Господнього у Єрусалимі 10 квітня 2020 р.

Найважливіше

  • Кількість офіційно підтверджених смертей від коронавірусу у світі перевищила 100 тисяч, понад 1 мільйон 673 тисячі людей інфіковано, з них - 487 тисяч у США.
  • Станом на ранок 10 квітня в Україні підтвердили 2203 випадки захворювання COVID-19: 69 людей померли, 61 людина одужала.
  • Директор Національного інституту США з алергії та інфекційних хвороб доктор Ентоні Фаучі заявив, що за тиждень для американців стануть доступні тести на наявність антитіл до СOVID-19.
  • Британського прем’єра Бориса Джонсона перевели з реанімації до звичайної палати, але не кажуть, коли він може повернутися до роботи після інфікування коронавірусом.
  • Вірян, які у неділю святкують Великдень, закликають залишатися у домівках, щоб не поширювався коронавірус.

Коронавірус випробовує міцність ЄС, де узгоджують порятунок від економічної кризи

Міністри фінансів Євросоюзу узгодили план заходів на €500 мрд. для підтримки економіки країн організації, що постали перед загрозою економічної кризи внаслідок пандемії коронавірусу.

Опрацювання плану, який має бути затверджений керівниками держав ЄС у найближчі дні, знову виявило розбіжності між переважно північними країнами і групою південних держав найбільше вражених коронавірусом та найбільш фінансово обтяжених.

Читати далі

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG