Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 14 квітня

У світі виявлено майже 2 мільйони випадків коронавірусу, повідомляє Університет Джонса Гопкінса, вказуючи, що більшість з них - у Сполучених Штатах, де епіцентром епідемії залишається місто Нью-Йорк.


Вхід до монастиря Києво-Печерська лавра, де виявили осередок заражень коронавірусом. 13 квітня 2020 р.

Найважливіше

  • "Найгірше вже позаду, якщо ми далі просуватимемося розумно", оголосив губернатор найбільш враженого коронавірусом американського штату Нью-Йорк, але Ендрю Куомо зауважив, що про послаблення карантину там ще не йдеться.
  • Президент Дональд Трамп заявив, що саме він і федеральний уряд, а не влада окремих штатів вирішуватимуть, як і коли відновлювати нормальну економічну діяльність у США після епідемії.
  • У Європі такі країни як Австрія, Іспанія, Італія, Данія послаблюють окремі карантинні заходи, або розглядають таку можливість, але в Британії кажуть, що там це передчасно, а Франція оголосила продовження карантину до 11 травня.
  • Китай повідомив, що 13 квітня там виявили 89 нових заражень коронавірусом. Напередодні цей показник становив 108.

Частина Європи послаблює карантин, хоча коронавірус ще не зник

У Європі такі країни як Австрія, Іспанія, Італія, Данія послаблюють окремі карантинні заходи, або розглядають таку можливість, але в Британії кажуть, що там це передчасно, а Франція оголосила продовження карантину до 11 травня.

Читати далі

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG