Спеціальні потреби

Президент Трамп відповідає на запитання журналістів перед Білим домом 14 квітня 2020 р.

Головне про коронавірус. 15 квітня

Президент Трамп оголосив зупинку фінасування ВООЗ, розкритикувавши діяльність організації в умовах пандемії коронавірусу

  • Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш у відповідь на припинення американського фінансування ВООЗ заявив, що “зараз не час для цього”.
  • Сінгапур запровадив обов’язкове носіння захисних масок за межами помешкань.
  • Кількість померлих від коронавірусу COVID-19 у США склала 2 405 за минулу добу, згідно до даних Університету Джонса Гопкінса. Збільшення відбулось після декількох днів спадання кількості смертей.
  • На розробку ефективного тесту на антитіла до COVID-19 можуть піти роки, зауважують науковці, вказуючи на невивченість вірусу.
  • Росія у середу зафіксувала рекордну кількість 3 388 нових заражених коронавірусом, що доводить загальне число випадків у тій країні до 24 490.

Чи працюють антималярійні препарати у лікуванні COVID-19?

Description: Національні інститути охорони здоров’я США почали набирати учасників для клінічних випробувань ефективності гідроксихлорохіну. Це фактично єдині ліки, які зараз застосовуються при лікуванні хворих на коронавірус.

Чи працюють антималярійні препарати у лікуванні COVID-19? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00

Доставка продуктів харчування – як це працює у США

Аби дотримуватися соціального дистанціювання, все більше американців звернулися до замовлень продуктів харчування для дому із доставкою.

Доставка продуктів харчування – як це працює у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Як розумні термометри можуть допомогти передбачити у яких регіонах спалахує хвороба

Соціальне дистанціювання працює у боротьбі з пандемією COVID-19, -принаймні про це свідчать дані “розумних термометрів” - компанії, що збирає дані про температуру тіла людей у різних регіонах.

Ефективність тесту на антитіла до COVID-19 під питанням через невивченість хвороби

Наразі невідомо, чи виробила людина, яка перехворіла на коронавірус COVID-19, імунітет до нього, яка кількість антитіл необхідна для того, щоб був імунітет та скільки триватиме захист

Читати більше

Більше

XS
SM
MD
LG