Спеціальні потреби

В Австралії відкривають деякі пляжі, що були закриті на карантин (REUTERS/Loren Elliott)

Головне про коронавірус. 20 квітня

У США відбулися протести проти карантину, поки країна залишається у центрі пандемії коронавірусу. Але з’являються дані, що в окремих штатах епідемія, можливо, перейшла пік.

  • Кількість померлих від коронавірусу у США сягла 41 тисячі, загалом там близько 767 тисяч інфікованих.
  • У світі вже 2 мільйони 448 тисяч заражених коронавірусом, зареєстровано близько 169 тисяч смертей.
  • В Україні підтвердили 5 710 випадків захворювання COVID-19: 151 людина померла, 359 – уже одужали. 20 квітня в Україні зафіксували 261 новий випадок зараження.
  • У США відбулися протести проти карантину. В Бразилії у такому протесті взяв участь президент Жаїр Болсонару.
  • Британський уряд каже, що не розглядає можливості послаблення карантину, бо смертність від коронавірусу і далі висока.
  • Іспанія запропонувала створити фонд у 1,5 трильйона євро, щоб подолати наслідки епідемії коронавірусу.

Через карантин та економічну кризу Україні довелось зменшити дефіцит бюджету, щоб отримати допомогу МВФ, - радник Зеленського

"Нова програма з МВФ допоможе країні частково покрити дефіцит держбюджету та розблокує можливість виходу на зовнішні ринки запозичення капіталу", – заявив радник президента України Володимира Зеленського з питань економіки Олег Устенко.

При цьому, за його словами, в умовах світової економічної кризи і карантинних заходів українська держава постала перед необхідністю негайно серйозно переглянути держбюджет. Без цього, сказав він, його дефіцит сягнув би 12% від ВВП.

Читайте більше тут

Більше

XS
SM
MD
LG