Спеціальні потреби

В Австралії відкривають деякі пляжі, що були закриті на карантин (REUTERS/Loren Elliott)

Головне про коронавірус. 20 квітня

У США відбулися протести проти карантину, поки країна залишається у центрі пандемії коронавірусу. Але з’являються дані, що в окремих штатах епідемія, можливо, перейшла пік.

  • Кількість померлих від коронавірусу у США сягла 41 тисячі, загалом там близько 767 тисяч інфікованих.
  • У світі вже 2 мільйони 448 тисяч заражених коронавірусом, зареєстровано близько 169 тисяч смертей.
  • В Україні підтвердили 5 710 випадків захворювання COVID-19: 151 людина померла, 359 – уже одужали. 20 квітня в Україні зафіксували 261 новий випадок зараження.
  • У США відбулися протести проти карантину. В Бразилії у такому протесті взяв участь президент Жаїр Болсонару.
  • Британський уряд каже, що не розглядає можливості послаблення карантину, бо смертність від коронавірусу і далі висока.
  • Іспанія запропонувала створити фонд у 1,5 трильйона євро, щоб подолати наслідки епідемії коронавірусу.

Британський парламент починає працювати напіввіртуально

Вперше за 700 років існування парламент у Великій Британії буде використовувати відео зв’язок, щоб працювати в умовах карантину через епідемію коронавірусу.

Узгоджений партіями та працівниками парламенту порядок передбачає, що на засіданні 21 квітня в приміщенні палати зможуть перебувати не більше 50 депутатів розсаджені так, щоб між ними зберігалася відстань.

У залі будуть позначки на відстані двох метрів, щоб допомогти парламентарям зберігати дистанцію. Ще 120 депутатів братимуть участь у засіданні дистанційно - з допомогою системи відео зв’язку Zoom.

Читайте більше тут

Том Генкс розповів, як він та його дружина пережили коронавірус

Відомий голлівудський актор Том Генкс та його дружина Ріта Вілсон стали одними з перших знаменитостей, яким поставили діагноз COVID-19.

Він сказав, як намагався зробити фізичні вправи, які зазвичай займають у нього 12 хвилин, але, через втому, не міг зробити і половину. Коли він сказав про це медсестрі, вона «подивилась на мене крізь окуляри, як на найтупішу людину в світі і сказала: «У вас COVID-19», - розповів актор.

Читайте більше тут

Більше

XS
SM
MD
LG