Спеціальні потреби

Трансляція відео прес-конференції ВООЗ 20 квітня 2020 р.

Головне про коронавірус. 21 квітня

“Повірте нам. Найгірше ще попереду", - сказав генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Агнаном Ґебреєсус на прес-конференції щодо пандемії коронавірусу.

  • Регіональний директор ВООЗ Такеші Касаі сказав, що жодна країна не може вважати себе у безпеці, допоки коронавірус поширюється в інших місцях планети.
  • Президент Трамп написав у Twitter: "В умовах нападу невидимого ворога і для захисту робочих місць наших чудових американських громадян я підпишу указ про призупинення імміграції до Сполучених Штатів".

Дональд Трамп тимчасово припинить імміграцію до США через коронавірус

Президент США Дональд Трамп у Twitter повідомив: "У світлі нападу з боку Невидимого Ворога, а також виходячи із потреби захистити робочі місця для наших ВЕЛИКИХ Американських Громадян, я підпишу Виконавчий Указ про тимчасове припинення імміграції до Сполучених Штатів!"

Читати більше

15 тисяч російських військових відправили на карантин

Міністерство оборони Росії повідомило, що 15 тисяч військових, які взяли участь у репетиції параду, будуть відправлені до своїх постійних військових гарнізонів та перебуватимуть в ізоляції протягом двох тижнів. При цьому не уточнюється, як пише видання NYT, чи в когось із військових був знайдений коронавірус, чи це рішення є профілактичним кроком. Офіційні особи при повідомляють, що вся військова техніка, яка була задіяна під час репетицій, пройде ретельну дезінфекцію.

Читати більше

Протести проти карантину сповільнять економічне одужання - Ентоні Фаучі

«Очевидно це болісні кроки для економіки. Але поки ми не приборкаємо вірус, справжнє відновлення економіки не відбудеться. І як би болісно не було, ми повинні керуватися обережними рекомендаціями поетапного відкриття економіки, інакше ми матимемо негативні наслідки», – сказав Фаучі в програмі «Доброго ранку, Америко».

Читати більше

«Я їду додому»: Історія пацієнтки, яку виписали з лікарні

«Ми повинні боротися», - каже пацієнтка, яку виписали з лікарні у Нью-Йорку.

«Я їду додому»: Історія пацієнтки, яку виписали з лікарні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG