Спеціальні потреби

Трансляція відео прес-конференції ВООЗ 20 квітня 2020 р.

Головне про коронавірус. 21 квітня

“Повірте нам. Найгірше ще попереду", - сказав генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Агнаном Ґебреєсус на прес-конференції щодо пандемії коронавірусу.

  • Регіональний директор ВООЗ Такеші Касаі сказав, що жодна країна не може вважати себе у безпеці, допоки коронавірус поширюється в інших місцях планети.
  • Президент Трамп написав у Twitter: "В умовах нападу невидимого ворога і для захисту робочих місць наших чудових американських громадян я підпишу указ про призупинення імміграції до Сполучених Штатів".

Як влада США допомагає безхатченкам у час пандемії

У Каліфорнії, за підрахунками тамтешньої влади, налічується понад 100 000 бездомних. Для чиновників це справжній виклик: як, в часи поширення небезпечного вірусу, таким людям допомогти?

Як влада США допомагає безхатченкам у час пандемії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Українці у США – про свій досвід телемедицини

Телемедицина - це на Кашпіровський. Українці у США – про досвід телемедицини. Терапевти, інфекціоністи, кардіологи та навіть стоматологи у США все більше спілкуються із пацієнтами за допомогою відео зв’язку.

Українці у США – про свій досвід телемедицини. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Facebook усуває деякі повідомлення про акції проти коронавірусних обмежень

Соцмедійна компанія Facebook наразилися на критику через те, що вона дозволяє організаторам цих протестів утримувати сторінки і залучати учасників через соцмережу в деяких штатах, але усуває такі заклики в інших.

Читати більше

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG