Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 22 травня

Кількість підтверджених випадків COVID-19 у світі - 5 121 639. Найбільше у США - 1 577 758, в Росії - 326 448, в Бразилії - 310 087, у Великій Британії - 252 246, в Іспанії - 233 037. (Дані університету Джонса Гопкінса 22 травня 2020 р.)


Настінні малюнки на тему коронавірусу у Таїланді

Найважливіше

  • Президент США Дональд Трамп сказав, що навіть у разі повторної хвилі COVID-19 "ми не будемо закривати країну".
  • У Британії розглядають план запровадення з наступного місяця обов’язкової 14-денної самоізоляції усіх, хто прибуває з-за кордону.
  • Результати масштабного дослідження, опубліковані в науковому журналі Lancet пов‘язали вживання гідроксихлорохіну зі зростанням ризику смерті та аритмії серця.
  • 35% випадків COVID-19 не мають симптомів. Такі оцінки озвучили Центри з контролю над захворюваннями США
  • Вакцина від коронавірусу може бути готова вже до грудня, заявляє головний інфекціоніст США д-р Ентоні Фаучі
  • Міністерство охорони зоров‘я Індії повідомило про найбільше зростання кількості випадків коронавірусу в країні - кількість випадків зросла на 5% до 118 000 в п‘ятницю

У США приспустили прапори на знак жалоби за майже 100 000 померлими від коронавірусу

«Я припускаю прапори на всіх будівлях федерального уряду та державних пам‘ятниках на три дні вшановуючи пам‘ять американців, яких ми втратили через коронавірус», - написав Трамп у Twitter.

Читати більше

Гідроксихлорохін збільшує ризик смертності та аритмію, показало нове масштабне дослідження

Дослідники проаналізували медичну історію у 96 тисяч людей, що мали COVID-19, на території шести континентів. Дослідження проводили від 20 грудня до 14 квітня. За цей час 10 700 пацієнтів, що вживали хлорохін або гідроксихлорохін, померли у лікарні.

Взявши до уваги різні фактори - вік, расу, стать пацієнтів - дослідники прийшли до висновку, що ці препарати збільшували ризик смертності на 34%, а ризик серцевої аритмії зростав на 137%.

Напередодні президент США Дональд Трамп зкаявив, що вже понад тиждень щодня приймає гідроксихлорохін, попри застереження Управління США з нагляду за якістю продуктів та медичних засобів.

Читати більше

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG