Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 23 травня

Бразилія стала новим епіцентром захворювання на коронавірус і за кількістю інфікованих вийшла на третє місце після США та Росії


Поховання загиблих через коронавірус на найбільшому у Бразилії цвинтарі у Сан-Паулу, 22 травня 2020 (REUTERS/Amanda Perobelli)

Найважливіше

  • У світі офіційно зафіксовано понад 5 мільйонів випадків COVID-19 і понад 338 тисяч смертей за даними університету Джонса Гопкінса.
  • За останню добу у Бразилії зафіксували понад 20 тисяч нових випадків коронавірусу. Лише Росія та США мають більшу кількість заражених.
  • У США вже понад 1.6 мільйонів випадків COVID-19.

Латинська Америка - новий епіцентр COVID-19, найскладніша ситуація в Бразилії, - ВООЗ

Південна Америка стала новим світовим епіцентром COVID-19, заявляє Всесвітня організація охорони здоров’я. Як повідомив 22 травня керівник ВООЗ із надзвичайних ситуацій Майк Раян, найбільше постраждала Бразилія. Тут виявили понад 330 випадків коронавірусу, понад 21 тисяча людей померли.

Зараз Бразилія – на третьому місці за кількістю виявлених випадків COVID-19 після США та Росії. За інформацією CNN, чи не найбільше страждають люди в фавелах - бідних та густонаселених районах бразильських міст. Через те, що щільність населення там досить висока, дотримуватись соціальної дистанції та самоізоляції у фавелах стає вкрай складно. В таких районах у Бразилії живе приблизно 13 мільйонів людей, і значна частина з них не має доступу до належного медичного обслуговування.

Читайте більше тут

В США прогнозують незвично активний сезон ураганів, через COVID-19 служби порятунку коригують свої плани дій

Активний сезон ураганів може створити додаткове навантаження на системи захисту населення у США, які зараз протидіють пандемії COVID-19. У Федеральному агентстві з надзвичайних ситуацій заявили, що в разі лиха слід буде діяти з урахуванням ризику зараження коронавірусом, а відтак вживати додаткових заходів безпеки.

“Соціальне дистанціювання та інші вимоги лікарів для захисту від COVID-19 можуть вплинути на ваш план готовності до катастроф, в тому числі на те, що є у вашій тривожній валізі, на ваші маршрути евакуації, вибір притулку та інше. Стихійні лиха не чекатимуть, тож я заохочую вас пам’ятати про COVID-19, коли ви складатимете план для себе і своїх рідних”, - заявив виконувач обов'язків заступника голови організації Карлос Кастілло.

Читайте більше тут

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG