Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 24 березня

Станом на 24 березня у світі зафіксовано 396,249 випадків захворювання на коронавірус COVID-19, з них 46,548 у США та 97 в Україні (дані Johns Hopkins University)


Найважливіше

19:33 24.3.2020

Британцям наказали сидіти вдома три тижні, щоб стримати коронавірус

Британський прем’єр-міністр Борис Джонсон оголосив, що з 24 березня його країна запроваджує небувалі в мирні часи обмеження на пересування людей, щоб стримати поширення коронавірусу.

Досі Велика Британія відмовлялася запроваджувати жорсткий карантин, хоча це зробили кілька європейських країн.

Жорсткіші правила оголошені після того, як минулі вихідні засвідчили, що чимало британців не дотримувалися порад про обмеження спілкування, і багато людей виходили сім’ями на прогулянки вулицями, у парках та в інших громадських місцях.

Якщо ви не виконуватимете правила, то поліція буде уповноважена змушувати вас...
Борис Джонсон

Тепер усім заборонено виходити з помешкань, крім випадків життєвої потреби.

Усі заклади будуть зачинені, крім аптек, крамниць, які продають харчові продукти, та інших закладів життєзабезпечення.

Борис Джонсон сказав, що ці жорсткі заходи можуть тривати близько трьох тижнів і впродовж цього часу буде вирішено, чи потрібні будуть зміни в обмеженнях.

“Від сьогоднішнього вечора я вимушений оголосити британцям дуже просту вказівку - вам необхідно сидіти вдома”, - повідомив прем’єр у спеціальному телезверненні.

На рішення уряду в Лондоні вплинули розрахунки, які показали, що національна система охорони здоров’я не справиться з проектованою кількістю хворих в країні.

Від вівторка з дому дозволено виходити лише тим британцям, які мусять це робити відповідно до своїх робочих обов’язків, а також, щоб купити харчі й ліки, і для допомоги іншим людям.

Також передбачається, що з помешкань можна буде виходити один раз на день для вправ надворі. При цьому людям заборонено бути разом з іншими, окрім когось одного зі спільного помешкання.

“Якщо ви не виконуватимете правила, то поліція буде уповноважена змушувати вас і зможе накладати штрафи та розганяти скупчення людей”, - застеріг Джонсон.

Лідер опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбин сказав, що він підтримує нові правила.

19:35 24.3.2020

Росія не надає політв'язням належне медичне забезпечення в умовах COVID-19 - посольство США в Україні

Посольство США в Україні закликало Росію звільнити всіх українських політичних в‘язнів.

Росія продовжує політично вмотивовані арешти та репресії кримських татар. Затриманим не надається медична допомога в умовах COVID-19, йдеться в заяві посольства, поширеній в соцмережах.

Читайте детальніше тут

20:52 24.3.2020

Посольство США попередило про зменшення можливостей залишити Україну

Посольство США в Україні попереджає про скорочення молживостей залишити територію України. Про це йдеться у повідомленні на сайті посольства, яке закликає осіб, яким потрібно залишити України звернути увагу на прямі реси Міжнародних авіаліній України з Борисполя до Нью-Йорка 25-го та 27-го березня.

"Якщо вам потрібно залишити України, вам варто подумати про придбання квитка на один із цих рейсів. Це може бути ваша остання нагода протягом тривалого періоду", - йдеться у повідомленні на сайті посольства США в Україні.

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG