Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 25 березня


Мешканець Шанхая створив спеціальну капсулу для своєї двомісячної дитини, щоб захистити її від COVID-19, 25 березня 2020 (REUTERS/Xihao Jiang)

Найважливіше

  • 25 березня Кабмін України продовжив карантин та запровадив режим надзвичайної ситуації до 24 квітня.
  • Іспанія обійшла Китай за кількістю смертей від COVID-19 - 3,445 проти 3,285. Найбільше через пандемію людей померли в Італії - 7,503.
  • Сенат США узгодив пакет допомоги американській економіці у 2 трильйони доларів, у п'ятницю його має підписати президент Трамп
  • Третина населення планети - 2,5 мільярда людей - живуть в умовах обмежень, пов'язаних із коронавірусом.
  • У 71-річного спадкоємця британської корони принца Чарльза виявили коронавірус.

ВООЗ застерігає, що США можуть стати “епіцентром коронавірусу”

Всесвітня організація охорони здоров'я каже, що США незабаром можуть стати епіцентром глобальної пандемії коронавірусу, хоча президент Дональд Трамп оголосив, що сподівається на повернення нормального життя у Сполучених Штатах вже упродовж наступних тижнів.

“У них (у США) - дуже великий спалах і цей спалах стає інтенсивнішим”, - сказала у вівторок у Женеві речниця ВООЗ Марґарет Гарріс.

Гарріс повідомила, що 85% нових випадків коронавірусу були зафіксовані у Європі та в Сполучених Штатах і на США припадало 40% з тієї кількості.

Читайте більше тут

Путін просуває свої цілі в Україні, поки COVID-19 та інші кризи відволікають увагу Заходу - ISW

Президент Росії Путін використовує те, що увагу світу прикуто до численних криз, включаючи пандемію COVID-19, щоб просувати свої стратегічні цілі в Україні. Про це пише американський дослідницький інститут Institute for the Study of War (ISW) у своєму звіті, виданому 24 березня за авторства дослідників Інституту - Наталі Бугайової, Мейсона Кларка та Джорджа Берроса.

Дослідники зазначають: те, що в протоколах від 11 березня, Київ допустив можливість прямих переговорів з контрольованими Кремлем силами на Донбасі, «може дати старт міжнародній легітимізації російського військового вторгненням до України».

Читайте більше тут

«Нареші домовились». Сенат США та Білий дім узгодили пакет допомоги обсягом 2 трильйони доларів

До першої ночі на середу тривали переговори американського Сенату з Білим домом стосовно пакету допомоги економіці, яка зазнала удару через епідемію коронавірусу в країні.

«Гарна новина. Гарна новина для лікарів та медсестер у відділеннях швидкої допомоги в країні, яким потрібно більше масок та коштів. Гарна новина для родин по всій Америці. Нарешті домовились... Після днів інтенсивних обговорень, Сенат досяг двопартійної домовленості з історичного пакету допомоги в цій пандемії», - оголосив з трибуни лідер більшості в Сенаті Мітч Макконнелл в 1:30 ночі на середу.

Читайте більше тут

У принца Чарльза виявили коронавірус

“У нього симптоми середньої тяжкості, але загалом він почувається добре і працює з дому останні кілька днів як зазвичай”, - йдеться у повідомленні Букінгемського Палацу.

Наразі 71-річний Принц Чарльз та його дружина Камілла (72 роки) перебувають у себе вдома у Шотландії в самоізоляції. Тест його дружини на коронавірус показав негативний результат.

Принц Чарльз - старший син королеви Єлизавети ІІ, востаннє він зустрічався зі своєю матір'ю у понеділок, 12 березня.

Читайте більше тут

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG