Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 26 березня

Кількість хворих на COVID-19 у світі офіційно перебільшила півмільйона людей. Загальна кількість смертей через коронавірус - майже 23 тисячі, понад 120 тисяч інфікованих вилікувались.


Щоденний брифінг у Білому домі про ситуацію з епідемією коронавірусу. 25 березня 2020

Найважливіше

  • 3.3 мільйони американців втратили через коронавірус роботу і претендують на допомогу по безробіттю - це рекорд в історії країни
  • В Україні підтверджено 162 випадки інфікування, 5 людей померли
  • Кількість заражених в Італії сягає 74 тисяч, там померли 7.5 тисяч людей
  • Сенат США у середу одноголосно схвалив законопроект про виділення $2 трильйонів на підтримку підприємствам, що потерпають у зв’язку коронавірусом та для працівників, які втратили роботу внаслідок епідемії
  • У Великій Британії передбачають, що міжнародний тенісний турнір у Вімблдоні може бути відкладений, або скасований.
  • Нью-Йорк залишається епіцентром пандемії у США, кількість хворих там подвоюється кожні три дні, загалом в Америці зафіксували майже 70 тисяч випадків, померли понад тисячу людей

20 років ув’язнення загрожує шахраю, який стверджував, що має ліки від коронавірусу

Агенти ФБР арештували у Каліфорнії чоловіка, який обманним шляхом просив інвесторів вкласти 1 мільйон доларів у компанію, яка, за його словами, розробила ліки проти коронавірусу.

Читайте більше тут

Американські прокурори стежать за компаніями та особами, які намагаються нажитись на пандемії

Прокурорка штату Нью-Йорк Летіція Джеймс каже, що наказала трьом компаніям припинити рекламувати свої очищувачі повітря як засоби для боротьби з розповсюдженням коронавірусу. Про це повідомляє видання The Hil.

AllerAir Industries, Airpura Industries та Sylvane Inc у своїй рекламі представляли коронавірус як вірус, який передається через повітря, а не через дотик чи крапельно-повітряним шляхом. Таким чином, вони рекламували свої очищувачі повітря як ефективні засоби знищення коронавірусу.

Читайте більше тут

Україна конкурує з Італією, Німеччиною за китайські апарати штучного дихання - про допомогу бізнесу з COVID-19 говорили в «Атлантичній Раді»

Велика кількість компаній-членів Американської торговельної палати готові допомогти українському урядові фінансово для того, щоб подолати епідемію COVID-19, говорить голова Американської торговельної палати в Україні Ендрю Гундер, виступаючи на онлайн конференції, організованій американським дослідницьким центром «Атлантична Рада» у середу.

У цій складній ситуації з поширенням епідемії, бізнес чекає на чіткі сигнали від уряду, говорить Гундер. Зокрема йдеться про зняття регуляторних обмежень на роботу з дому та онлайн, вказівок про те, які компанії можуть працювати, а які мають згорнути діяльність на час епідемії. Він закликав Міністерство охорони здоров‘я до більшої ясності у своїй стратегії з подолання епідемії COVID-19.

Читайте більше тут

Більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG